Slavnosti královny Elišky 2013-09-06-037cr_2b.jpg

DRUHÁ KLUBOVÁ VÝSTAVA - 2014

Druhá výstava.jpg
Naše druhá klubová výstava, která měla za cíl zmapovat poslední rok naši činnost se konala v galerii Centra celoživotního vzdělání, neboli v Městské knihovně v Hradci Králové, jejímž zaměstnancům děkujeme za poskytnuté prostory i za pomoc při realizaci celé akce.
Vystavovalo všech dvanáct členů fotoklubu. Každý člen měl k dispozici tři výstavní panely a další tři panely byly použity pro fotografie ze společného fotografování na dané téma a pro představení jednotlivých vystavujících.
Téma výstavy bylo Město, ve kterém žijeme. Nešlo jen o fotografické pohledy na město, ale i o zobrazení života v něm. Od divadelních festivalů přes výjevy z hradeckých ulic, až po záběry přírody v okolí města. Nebyla určená jednotná forma a bylo na každém vystavujícím, aby téma zpracoval vlastním způsobem a mohl tak na veřejnosti prezentovat svoje osobité fotografické vidění.
Vernisáž proběhla 8. ledna ve večerních hodinách za poměrně velkého zájmu veřejnosti i pozvaných hostů a dokonce i některých médií. Nechyběla hudební produkce ani občerstvení a všechny nás potěšily kladné ohlasy, jak na jednotlivé soubory fotografií, tak na celou koncepci výstavy. Byla to naše první doopravdy velká akce, při jejíž přípravě jsme se museli hodně věcí naučit a projít úskalím všech záludností, které taková akce přináší. Dnes víme, že by mnoho věcí šlo udělat ještě lépe a že za rok při další klubové výstavě je určitě zrealizujeme.
06.04.2015 15:58:52
fotoklub.omega
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one